התרגול הבודהיסטי בקו ההמשכיות קרמה קג'יו מתחיל בתרגולים המקדימים (בטיבטית: "צ'אג צ'ן ניונרו", או "הכנה לחותם הכביר"), אשר לרוב נקראים בפשטות: "ניונדרו". תרגולים מקדימים אלו מורכבים מארבעה תרגולים כלליים וארבעה תרגולים מיוחדים.

 התרגולים הכלליים הם למעשה הגייה בארבע מחשבות בסיסיות אשר עוזרות לחזק את המוטיבציה ומדגישות את חשיבות המדיטציה, לא רק עבור המתרגל עצמו אלא גם עבור כל מי שיש לו קשר עמו.

 אלו הן ארבע המחשבות הבסיסיות כפי שמופיעות במדיטציה:

 אנו מכירים בהזדמנות יקרת-הערך שלנו בחיים אלה,  להועיל לאינספור יצורים באמצעות השיטות של בודהה. מעטים פוגשים אי-פעם בלימודי דרך היהלום, ומעטים עוד יותר מסוגלים להשתמש בהם.

 אנו זוכרים את ארעיותם של כל הדברים. רק המרחב הבהיר הבלתי-מוגבל של התודעה הוא תמידי, ואין זה ודאי כמה זמן יישארו התנאים כדי להכיר בכך.

 אנו מבינים סיבה ותוצאה, שהעתיד להתרחש תלוי בנו. מחשבות, מילים ופעולות קודמות הפכו למצבנו הנוכחי, וממש עכשיו אנו זורעים את הזרעים לעתידנו.

 לבסוף, אנו מבינים את הסיבות לעבודתנו עם התודעה. הארה היא אושר עילאי אל-זמני, ואיננו יכולים להועיל לאחרים כל עוד אנו עצמנו מבולבלים וטרודים.

 ארבעת התרגולים המיוחדים הם למעשה ארבע מדיטציות אשר לרוב קרויות "ניונדרו", או "תרגולים מקדימים". הם מפתחים הבנה עמוקה של המטרה והדרך; מטהרים את התודעה מרישומים כבדים אשר נצברו בעקבות פעולות מזיקות; ויוצרים אינספור רשמים חיוביים, אשר מהווים את הבסיס לתרגול המהמודרה, "החותם הכביר".

 בכל אחד מתרגולים אלו, על המתרגל לבצע 111,111 חזרות: לקיחת מחסה ופיתוח הגישה המוארת תוך כדי השתטחויות; טיהור רשמים מכאיבים באמצעות מדיטציה על "תודעת יהלום" (בסנסקריט: "ואג'רה סטווה"); פיתוח נדיבות באמצעות הגשות מנדלה; וגורו יוגה, מדיטציה על הלאמה.