קורס "החותם הכביר" (Mahamudra) עם לאמה אולה נידהל בישראל! 
24-27 אפריל 2020, מצוקי דרגות, ים המלח

לאמה אולה נידהל הוא אחד מאנשי המערב הבודדים שהוכשרו במלואם כ-'לאמה' (מורה מוסמך) וכרב-אמן מדיטציה במסורת הבודהיזם הטיבטי.

במהלך הקורס, יעמיק לאמה אולה נידהל אל תוך כתבים חשובים אודות טבע התודעה, אשר נכתבו ע"י מורים הודיים וטיבטיים של דרך היהלום. הוא גם יסביר כיצד ניתן ליישם לימודים גבוהים אלו בחיי היומיום.

בודהיזם מספק לנו עצות מעשיות על איך לשמור על השקפה רעננה ביחס למתרחש בחיינו ולהחזיק בתחושה של משמעות אדירה ושמחה, ללא תלות בנסיבות.
החותם הכביר מעניק לנו תובנה עמוקה אודות המציאות המוחלטת של העולם ומאפשר לנו לפעול ביתר יעילות וקלות ברמה היחסית.
לאמה אולה נידהל קיבל את שדר המהמודרה מהקרמאפה ה-16, רנג'ונג ריגפה דורג'ה, אשר ביקש ממנו להפיץ לימודים אלו למערב.
"ניתן להשוות את השקפת המהמודרה לציור על מים: בכל רגע נתון הכול מושלם כפי שהוא, אך בה-בעת שהוא מופיע הוא גם מתפוגג. פעילות מוארת פועלת באופן זהה: כאן ועכשיו, מעבר לציפיות ופחדים, מבלי להיאחז או לדחות."

על לאמה אולה נידהל
במשך ארבעים השנה האחרונות הקים לאמה אולה מעל 650 מרכזי מדיטציה ברחבי העולם ואפשר לאלפי מערביים גישה מעשית ורעננה ליהנות מפירות החכמה העתיקה של הבודהיזם הטיבטי.
רבים חושבים שבודהיזם ומדיטציה מכוונים להקל על מתח ולחיות יותר ברוגע. לאמה אולה נידהל מראה שזו רק נקודת ההתחלה שיש למדע התודעה העתיק להציע.
השיטות הבודהיסטיות שלאמה אולה מלמד מכוונות להתמיר ללא פחד את חיי היומיום, ע"י שחרור מרגשות קשים ורעיונות נוקשים. ברגע שהתודעה משתחררת מהגבולות ששמה על עצמה, היא מתבטאת באופן טבעי כשמחה עוצמתית ופעילות חומלת עבור אחרים.

פרטים והרשמה בהמשך.